banner

Kontakt

Kontakta oss gärna på nedanstående adress, eller direkt till våra kontaktpersoner.
För karta, se längre ned på sidan.

FA-Tec i Falkenberg AB

Tel. +46 346 29 200
Fax +46 346 59 755
E-post: info@fa-tec.se

 

Besöks- och Postadress

Kvekatorpsvägen 29
311 32 Falkenberg

.

 

 

Kontaktpersoner

 

Jonas Källström

VD

Direkttelefon: +46 346 292 15
E-post: jonas.kallstrom@fa-tec.se

 

Sievert Berndtsson

Marknadsansvarig
Direkttelefon: +46 346 292 14
E-post: sievert.berndtsson@fa-tec.se

 

Cecilia Nilsson

Ekonomi/Kvalitet
Direkttelefon: +46 346 292 01
E-post: cecilia.nilsson@fa-tec.se

 

 

 

Torbjörn Gunnarsson

Inköp/Beredning
Direkttelefon: +46 346 292 09
E-post: torbjorn.gunnarsson@fa-tec.se

 

Ingemar Johansson

Order/Beredning
Direkttelefon: +46 346 292 05
E-post: ingemar.johansson@fa-tec.se

 

Leif Bruhn

Produktion/Svetsansvarig
Direkttelefon: +46 346 292 03
E-post: leif.bruhn@fa-tec.se

 

 

Nils-Erik Blom

Produktion Vinberg

Direkttelefon: +46 706 91 90 01
E-post:nils.blom@fa-tec.se

 

Jens Ring

Dokumentation/
Beredning

Direkttelefon: 0346-29218
E-post: jens.ring@fa-tec.se

 

 

 

 

Kvekatorpsvägen 29

 

 

 

 

NYHETER

KONTAKT

FA-Tec i Falkenberg AB

Tel. +46 346 29 200
Fax +46 346 59 755
E-post: info@fa-tec.se

 

Besöks- och Postadress
Kvekatorpsvägen 29

311 32  Falkenberg