KONTAKT

Kontakta oss gärna på nedanstående adress, eller direkt till våra kontaktpersoner.
OMRÅDESKARTA (PDF)
FA-Tec i Falkenberg AB
Tel. +46 346 29 200
Besöks- och Postadress
Kvekatorpsvägen 29
311 32 Falkenberg
Öppettider
Mån-tors 07-16
Fre 07-13
MAILKONTAKT
info@fa-tec.se
certificate@fa-tec.se
order@fa-tec.se
invoice@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Jonas Källström

VD

+46 346 292 15
jonas.kallstrom@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Carl Sige

Marknadsansvarig

+46 346 292 12
carl.sige@fa-tec.se
BILD PÅ VÄG!

Johanna Bengtsson

Operativ Chef

+46 346 292 17
johanna.bengtsson@fa-tec.se
BILD PÅ VÄG!

Maria Andersson

Ekonomiansvarig

+46 346 292 01
maria.andersson@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Lisen Andersson

Ekonomi/administration

+46 346 292 11
lisen.andersson@fa-tec.se
BILD PÅ VÄG!

Simon Källström

Innesäljare
‍‍
+46 346 292 08
simon.kallstrom@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Leif Bruhn

Svetsansvarig

+46 346 292 03
leif.bruhn@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Fidan Dauti

Produktionsledning

+46 346 292 10
fidan.dauti@fa-tec.se
BILD PÅ VÄG!

Daniel Gillén

Produktionsledning

+46 346 292 10
daniel.gillen@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Jens Ring

Kvalitetsansvarig Arbetsmiljö

+46 346 292 18
jens.ring@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Nils-Erik Blom

Inköpsansvarig

+46 346 292 02
nils.blom@fa-tec.se
BILD PÅ VÄG!

Victor Nilsson

Planering/inköp

+46 346 292 04
victor.nilsson@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Torbjörn Gunnarsson

Dokumentation

+46 346 292 09
torbjorn.gunnarsson@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Karl-Arne Friborg

Beredning

+46 346-292 06
karl-arne.friborg@fa-tec.se
produktion, svetsning, fräsning, svarvning, montage, bäddfräsning, robotsvetsning, ISO 3834, CNC, CNC-maskin, Falkenberg, Varberg, Halmstad

Mattias Gunnarsson

Beredning

+46 346 292 14
mattias.gunnarsson@fa-tec.se